materiał wyborczyspot_img
spot_img
spot_img

Płacił przywłaszczoną kartą w sklepach na Zatorzu

spot_img

II Komisariat Policji w Chorzowie prowadzi dochodzenie w sprawie pokonania zabezpieczeń karty płatniczej ING Banku Śląskiego, w której posiadanie wszedł nieznany dotąd sprawca.

26 lipca br., wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego, w nieustalonym miejscu, przywłaszczył sobie wymienioną kartę, a następnie, za pośrednictwem terminali płatniczych, dokonał płatności w pięciu placówkach handlowych na terenie Gliwic, w dzielnicy Zatorze. Czynił to w krótkich odstępach czasu.

W wyniku prowadzonych czynności ustalono wizerunek sprawcy. To mężczyzna w wieku ok. 60 lat, wzrostu ok. 170 cm, o krótkich i ciemnych włosach, przechodzących w siwe, noszący okulary korekcyjne, ubrany w czarną sportową bluzę z kolorowymi rękawami, jasnoniebieską koszulę, ciemnoniebieskie dżinsy i czarne sznurowane obuwie, tzw. lakierki.

Dotąd Policji nie udało się ustalić, kim jest sprawca, dlatego zdecydowano o publikacji jego wizerunku z apelem do osób, które znają mężczyznę lub tylko podejrzewają, kim może on być.

Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego postępowanie asp. Michała Wolańskiego –michal.wolanski@chorzow.ka.policja.gov.pl, tel. 47 8545 632 lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej „Powiadom nas”.

nasze portale

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,141ObserwującyObserwuj
spot_img

Ostanie artykuły