Fundacja Pro Prawo Do Życia oraz Krucjata Młodych zapowiadają pikietę pod gliwickim Szpitalem Wielospecjalistycznym przy ul. Kościuszki 1 w Gliwicach.

Pikieta ma być połączona z różańcem ekspiacyjnym, jako przebłaganie za grzech aborcji. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 18.00. Organizatorzy wydarzenia twierdzą, że w tym szpitalu od 2008 roku dokonano 11 aborcji, poniżej przesłany do naszej redakcji plakat. Fundacja Pro Prawo Do Życia oraz Krucjata Młodych zapraszają do udziału w spotkaniu.

różaniec-gliwice

fot. pixabay

114 KOMENTARZE

  1. Właśnie się zbierają. Jakiś bęben słychać. Jakiś megafon. Prawie jak zlot Hitlerjugend. Choć lepiej zabrzmi KatoJugend. Zbrojne Ramię PiS. Jakby jeszcze w swastyce ramiona wyprostować, to mieliby całkiem chwytliwą flagę:)

  2. Tak wygląda wolność w wykonani katoli. Nie ważne ze mamy wolna wolę, wolność wyboru i poglądów. Twoja wolność według nich ogranicza się do tego do którego kościoła pójdziesz i ile wrzucisz na tace oczywiście poza opcja 0zł.

  3. Es ist eine schwere Entscheidung aber kein Verbrechen, sich gegen ein Kind zu entscheiden. Die schönste Entscheidung ist die Freude auf ein willkommenes Kind.

  4. Nawiedzone dewotki . Taki ciemnogród w centrum Europy XXI wieku. Biorąc pod uwagę wiek tych rozmodlonych pań, ciekawa jestem ile z nich dokonało w młodości aborcji. Przecież była powszechnie dostępna. Dwulicowość iście katolicka.

  5. Jeśli czas poświęcony na śpiewanie do chmurek, poświęcilibyście na coś naprawdę pożytecznego, np wolonatriat, praca w hospicjum, to może bym i zrozumiał.
    Natomiast jakaś manifestacja w przebłaganiu za grzechy (W.T.F.?) to nic innego jak jakaś polityczna rozgrywka, w której najgłośniej drą jape staruchy po menopauzie XDDDDDDDD

  6. Od 2008 roku 11 aborcji. 11 lat. 1 aborcja rocznie. Na ok 1800 urodzeń. Czyli jakieś 0,00056% przypadków. Gratulacje. Mama i proboszcz byli by z Was dumni. Nie ma to jak sprawa niebywałej wagi dla społeczeństwa.

  7. Dokładnie tak, nikt nam nie musiał dawać na tacę i nie pytałyśmy czy rodzice mają ślub kościelny. Bo ja o odmowę kościelną a nie szpitalną pytałam………. Każą się urodzić ale nie pozwalają na przyjęcie sakramentu chrztu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here