Chcesz się przekonać, czy jesteś w dobrej formie, pościgać się z innymi amatorami gier miejskich i trochę pogłówkować? A może masz ochotę na aktywną niedzielę w rodzinnym gronie? Zapisz się na Rajd Miejski 360 stopni!

Gliwicki Rajd Miejski w tym roku organizowany jest już po raz ósmy. Do tej pory zawody były rozbite na dwa dni, jednak tym razem poprzeczka zawieszona będzie wyżej – całą 80-kilometrową trasę trzeba będzie pokonać jednego dnia (13 maja). Niedziela (14 maja) będzie dniem rodzinnym: w kilkuosobowych drużynach uczestnicy rozegrają miejską grę na krótkiej, około 9-kilometrowej trasie.

gliwicki rajd miejski

Do imprezy zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz warto zaznaczyć sobie w kalendarzu weekend 13–14 maja, popracować nad formą i – przede wszystkim – zgłosić swój udział w rajdzie. Można to zrobić, zapisując swoją drużynę na stronie internetowej www.gliwice_2017.team360.pl

gliwicki rajd miejski

Siłę swoich mięśni sprawdzicie biegając, pływając kajakiem, jeżdżąc na rowerze i rolkach. Do zaliczenia będą też zadania specjalne. Regulamin oraz szczegółowe informacje o zawodach dostępne są na stronie imprezy. Rajd Miejski 360 stopni jest organizowany przez Miasto Gliwice.

źródło: UM Gliwice
foto: Z. Daniec

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here