SixSilver Jubiler Gliwice

Już 28 lutego w CH FORUM będzie okazja przywitać kilkanaście robotów, które są częścią międzynarodowej wystawy Robopark. Będzie ją można zwiedzać od 5 marca, a piątkowa impreza jest tego zapowiedzią.

W godzinach 14:00 – 20:00 odwiedzający CH FORUM będą mogli zapoznać się z niektórymi robotami, podziwiać ich ruchy i tańce, a także dotknąć ich. Częścią prapremiery wystawy będą kolorowanki dla najmłodszych i warsztaty z długopisem 3D – dla nieco starszych. Skorzystanie z tych atrakcji jest bezpłatne, a ich miejscem będzie scena główna (parter).

Oficjalne otwarcie wystawy ROBOPARK odbędziesię 5 marca (czwartek) o godz. 11:00. Ta interaktywna wystawa robotów jeszcze nie była prezentowana na Górnym Śląsku.

Roboty w FORUM

Interaktywna wystawa robotów w CH Forum! Zwiedzający wejdą w interakcję z 70 robotami, poznają świat VR, obejrzą tańczące błyskawiceoraz oraz wyjątkowy pokaz hologramów. Więcej: https://dzisiajwgliwicach.pl/roboty-w-forum-fantastyczna-wystawa-juz-od-5-marca/

Opublikowany przez Dzisiaj w Gliwicach Czwartek, 5 marca 2020

Zwiedzający ją wejdą w interakcję z 70 unikalnymi robotami z całego świata, poznają zadziwiający świat wirtualnej rzeczywistości, a także obejrzą tańczące błyskawice w uni­kalnym „Tesla-show” oraz wyjątkowy pokaz hologramów.

Atrakcji będzie o wiele więcej. Zwiedzający między innymi posterują dronami, pokierują robotami ruchem ręki, głowy, a nawet uśmiechem. Ponadto podczas warsztatów dzieci będą mogły złożyć kostium robota, rysować piórami 3D, a nawet stworzyć własnego robota.

To wszystko już od 5 marca w CH FORUM. Bilety na wystawę w promocyjnej cenie są już dostępne na stronie internetowej https://robo-park.pl/gliwice/. Będzie je można także nabyć w kasie przed wejściem na wystawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here