Chciałbyś wybrać się do teatru, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Wybierz spektakl z Teatralną Opiekunką, podczas którego Twoją pociechą zaopiekuje się wykwalifikowany pedagog, a Ty w spokoju obejrzysz przedstawienie. Zostały ostatnie wolne miejsca na spektakl „Spin Doktor” w Teatrze Miejskim w Gliwicach.

Zapracowani rodzice tęskniący za odrobiną kulturalnej rozrywki mogą skorzystać ze specjalnej oferty Teatru Miejskiego w Gliwicach, na którego deskach cyklicznie organizowane są spektakle z Teatralną Opiekunką – dorośli mogą obejrzeć przedstawienie, a ich pociechy wziąć udział w teatralnych zabawach i zajęciach plastycznych. 

Zajęcia z Teatralną Opiekunką przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Prowadzi je Milena Jabłońska – aktorka i pedagog teatru. Koszt udziału dziecka w zajęciach wynosi 10 zł.

Zostały ostatnie wolne miejsca na zajęcia towarzyszące spektaklowi „Spin Doktor” (w niedzielę, 29 stycznia, godz. 18.00).

Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić chęć udziału dziecka w warsztatach: telefonicznie – pod nr. tel.: 32/230-49-68 oraz 32/232-13-39 lub mailowo – na adres bow@teatr.gliwice.pl, a następnie kupić bilet na wybrany spektakl (w kasie teatralnej lub online). 

Warto śledzić repertuar Teatru Miejskiego. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie  https://teatr.gliwice.pl/teatralna-opiekunka/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here