Pierwszego dnia festiwalu 10 listopada gościć będziemy artystów reggae dub oraz bębniarzy. Rise Up Sound System z Częstochowy, poza prezentacją swojej selekcji, zapewni specjalne soundsystemowe nagłośnienie na którym wystąpi Jarex lider i wokalista legendarnego Bakshish, DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I znany promotor muzyki i kultury reggae w Polsce oraz wokalista reggae pochodzący z Jamajki King Lover.

Natomiast 11 listopada wystąpi GrubSon z zespołem promując swoją nowa płytę pt. ” Gatunek L”.
Bas Tajpan również będzie promować swój nowy album pt. ” Boso, ale w ostrogach”. Ponadto tego dnia wystąpi Bob One wokalista hip hop, reggae, a supportować ich będzie TotentON gliwicki artysta wykonujący muzykę z pogranicza reggae, hip hop, funk. 

Bilety można kupić w Brick City Hip Hop Shop, Gliwice ul. Dworcowa 50
Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w imprezie tylko z dorosłym opiekunem !
Projekt dofinansowany z budżetu Miasta Gliwice. Organizator: Stowarzyszenie kulturalno – edukacyjne ” Ludzie Lasu”. 

78 KOMENTARZE

  1. Dziękujemy bardzo ale z uwagi na to że tyle to trwało to matki polki nie zorganizowały opiekunki i są uziemione ale jeśli jest tylko taka możliwość to z radością chcemy przekazać bilety Dawid Oleś i jego uroczej żonie bo też się starali i zapewne się ucieszą.
    Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy

  2. Chciałbym zabrac mojego serdecznego kolege Maciej Żabski ktory kocha regge i duby, zawsze gdy jedziemy na trening narciarski bujamy sie do grubsona i jamala!!

  3. Super byłoby wybrać się na to z Maćek Kalka, od malego uwielbialismy Grubsona. Pamietam jak kiedys, chcieliśmy ukrecic “lolka” z papieru i trawy nakryła nas wtedy Ciocia i mieliśmy z nią poważną rozmowę na temat narkotyków…. od tamtego momentu nigdy nie próbowaliśmy narkotyków. Całe szczęście Ciocia Marysia nic nie powiedziała naszym rodzicom i obyło się bez większej kary Teraz po latach jest to nasza rodzinna anegdotka, przy której się wszyscy śmiejemy na rodzinnych zjazdach haha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here