spot_img

Spirala. Otwarta dłużej niż myślisz

spot_img

Wielu wzdycha z nostalgią za magią studenckich imprez w dawnej Spirali. Jednak pomimo upływu czasu, Spirala trwa nadal i nie jednemu jeszcze zakręci w głowie. Zabawa w klubie, pomimo obiegowej opinii, trwa do późnych godzin nocnych.

 

Po dwóch długich latach niebytu powróciła! W całkiem nowej odsłonie, niecierpliwie czeka na was w Centrum Kultury Studenckiej ”Mrowisko” przy ulicy Pszczyńskiej, by przy Waszym udziale tworzyć nową historię. Oczywiście przy zachowaniu dawnej renomy, czeka na Was nowa jakość.

21 kwietnia świętowano 30 lat Spirali na imprezie 5-10-15 (Members of Spirala), gdzie za konsolą stanęli starzy rezydenci. Swoją obecnością zaszczycili również goście, którzy kiedyś angażowali się w życie klubu. Impreza rozpoczęta z rozmachem – pokazem fireshow, trwała aż do białego rana.

Wcześniej odbyły się m.in koncert takich grupy jak YaHoo czy Wiewiórka na Drzewie, które pozwolił wszystkim poczuć prawdziwą muzykę reggae na własnej skórze. W ostatnim czasie mogliśmy oglądać również zmagania w Igrowej bitwie DJ’ów.

Prócz znanej już wszystkim doskonałej atmosfery klubu, świetnym dodatkiem do imprezy będzie oferta wielu browarniczych rarytasów. Za bar zawitały wszelkiej maści Ciechany, owoce zanurzone w złotych trunkach, miodne przysmaki i regionalne perełki.

Pamiętajcie, że okazję do wspaniałej zabawy możecie znaleźć zawsze, jeśli tylko swoje kroki skierujecie do Nowej Spirali.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły