spot_img

Rewitalizowany dworzec w Pyskowicach staje się Stacją Kultury. Kiedy ruszy?

spot_img

Stacja Kultury staje się faktem. W obiekcie trwają ostatnie prace kosmetyczno-porządkowe, a już niedługo będziemy pokazać wnętrza i zdradzić szczegóły otwarcia. Ale zanim nastąpi wielki finał zapraszamy do zgłaszania oczekiwań i współkształtowania planowanej tam działalności. Swój głos w internetowej ankiecie można wyrazić do 6 listopada.

Rewitalizowany dworzec w Pyskowicach staje się Stacją Kultury – nową przestrzenią aktywności kulturalnej oraz miejscem dla społeczników. W budynku oprócz sali widowiskowej i sal przystosowanych do prowadzenia warsztatów artystycznych, szkoleń i spotkań znajduje się również przestrzeń na integrację społeczną oraz filia biblioteki z czytelnią. Ze względu na warunki dofinansowania inwestycji w obiekcie przez kilka lat nie może być prowadzona działalność gospodarcza.

Udział w badaniu pomoże lepiej zdiagnozować potrzeby i oczekiwania społeczne względem roli Stacji Kultury. Sugestie, pomysły i opinie będą podstawą do stworzenia miejsca, które będzie służyć mieszkańcom, będzie dla nich inspiracją i zachętą do działań.

Element ozdobny

Ankieta dostępna jest pod adresem (link) – badanie.

Zachęcamy do udziału!

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły