Pod koniec maja Internet obiegła informacja o dzielnym chłopcu, który widząc leżącą na ziemi kobietę zareagował prawidłowo, dzwoniąc pod numer Straży Miejskiej. Historia ma swoją kontynuację.

– Pamiętacie, jak publikowaliśmy informację o chłopcu, który zadzwonił na nasz numer alarmowy 986 i zgłosił leżącą kobietę, której udzieliliśmy pomocy? Historię przytaczamy tutaj LINK, a za wspaniałą postawę chłopca – aby mu podziękować osobiście, zaprosiliśmy wraz z Mamą do naszej jednostki. – czytamy na stronie Straży Miejskiej w Gliwicach.

W ramach nagrody oraz uznania funkcjonariusze pokazali pracę jednostki od zaplecza.

„Chłopiec miał okazję porozmawiać z Nami, a do tego pokazaliśmy, jak wygląda nasza jednostka od środka, miejsce gdzie przyjmujemy zgłoszenia oraz jak patrzą nasze kamery na to co się dzieje na mieście. Nie obyło się także bez wyjazdu samochodem na sygnałach. W czasie rozmowy okazało się, że chłopiec ma duże pojęcie o naszej działalności jak i innych służb – co bardzo pochwalamy.”

– Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Filipowi za wspaniałą postawę, Mamie życzymy dalszej dumy z syna, a Szkole gratulujemy ucznia. – dodają funkcjonariusze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here