SixSilver Jubiler Gliwice

To pierwsze takie zabiegi w naszej placówce i jedne z pierwszych w regionie – podkreśla dr Piotr Siwek, ordynator gliwickiej ortopedii.

Chodzi o endoprotezoplastykę stawu ramiennego. W czasie pierwszej operacji naszym ortopedom towarzyszył wybitny specjalista dr Dan Rossouw z Londynu, kolejna została przeprowadzona z powodzeniem już przez gliwicki zespół. Przed operacją nasi lekarze szkolili się w Paryżu.

15 KOMENTARZE

 1. Dobra robota lekarzy i nowina dla mieszkańców !
  Dobrze wiedzieć, ze poszerza zakres dostępnych dla pacjenta operacji, tu na miejscu .

 2. Ja na zabieg czekalem pół roku, tylko dlatego, że był na “CITO” w innym wypadku musiałbym czekać jakieś 2/3lata teraz już nie pamiętam. Po to, żeby na miesiąc przed zabiegiem dowiedzieć się, że są do ODWOŁANIA wstrzymane wszystkie planowane przyjęcia na zabiegi… Po tel. dowiedziałem się, że nie dostali kontraktu na ten rok, bo w zeszłym przekroczyli limit zabiegów…. No ku**a przesada… No i nie wiadomo kiedy rusza przyjęcia zpowrotem…

 3. A moją mame zoperowali na tym oddziale świetnie. I zabieg przeprowadzał dr. Superat dlatego ile ludzi pewnie tyle opinii ale moja będzie bardzo pozytywna. Fajnie, że kadra sie rozwija, poszerza swoją wiedze bo to też jest dla nas, pacjentów. Pozdrawiam i powodzenia👌🏻

 4. Nieborowice i Żory …są DOŚĆ drogie . Nie jest również winą lekarzy , że szpital jest jaki jest , wejście nie takie nie siakie . Liczą się LUDZIE. Ważne , że personel jest świetny , Gliwiczanie niech się cieszą , że nie muszą czekać na protezy do us…. śmierci , bo w tym szpitalu terminy są bardzo krótkie. Przerobiłam. Mija rok od mojej operacji biodra. Tańczę ,chodzę na obcasach i mimo …wieku w przyszłym roku – narty. Pozdrawiam wszystkie marudy.

 5. @Wojciech
  Od ulicy Jana III Sobieskiego nie musisz się tarabanić schodami.
  A jak już wlazłeś tymi schodami, to masz dwie windy do dyspozycji .

 6. A ja chwalę -miałam operację złamanego trzonu ramienia i wszystko poszło super!Na oddziale też było super-pielegniarki,salowe i lekarze bardzo mili.

 7. Ten szpital to porażka nie ma czym się chwalić!!! W innych szpitalach jest to robione co chwilę!

 8. I ja dodam psalm chwalebny na cześć tychże wybitnych specjalistów.
  Mój ojciec oczekiwał na zabieg wszczepienia endoprotezy.
  Staw był zniszczony i wdał się stan zapalny, który skutkował wysokim CRP, co uniemożliwiało przeprowadzenie zabiegu.
  Można porównać do sytuacji, gdy boli nas ząb i udajemy się do dentysty, aby go wyrwać.
  Jednakże dentysta odmawia nam wyrwania zęba, ponieważ jest stan zapalny, którego przyczyną jest problematyczny ząb.
  Oczywiście nie mam wiedzy medycznej i być może nie powinienem podważać decyzji specjalistów.
  Po kilkumiesięcznym widzeniu za nos i kolejnym przekładaniu terminu dziwnym trafem zabieg bez problemów mógł zostać przeprowadzony w Katowicach a stan zapalny był czynnikiem przyspieszającym operację.

  Najbardziej wymowna jest lokalizacja izby przyjęć na oddział ortopedii: najpierw pacjencie wdrap się albo zostań wniesiony po schodach do drzwi wejściowych do szpitala. Gdyby jednak to nie stanowiło zbyt dużej przeszkody dla Ciebie to mamy niespodziankę – izba przyjęć mieści się w piwnicy,do której nie da się zjechać winda. Ale droga wolna – możesz się do nas stoczyć lub zejść na rękach, o ile są sprawne.

  Porada dla Gliwiczan – jak już przyjdą mrozy i śnieg i niefortunnie się przewrocie pamiętajcie,żeby upadać na ręce. Przynajmniej uda Wam się zejść na izbę przyjęć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here