spot_img

Szukasz mieszkania w Gliwicach? Sprawdź co buduje się w Sośnicy!

spot_img

Budynki przy ulicy Gen. W. Sikorskiego 66, które część z nas od wielu już lat kojarzy, jako te opuszczone i zaniedbane, niebawem przestaną straszyć w Sośnicy. Kilkanaście miesięcy temu teren ten kupił lokalny deweloper, firma Dom100.eu

Apartamenty Żeromskiego – nowa inwestycja w Sośnicy

W najbliższym czasie, na tym terenie, rozpocznie się budowa trzech bloków z 74 mieszkaniami o różnych metrażach i układach. Budynki będą wyposażone w windy, a każde mieszkanie będzie miało balkon lub ogródek. Znajdzie się tam również przestrzeń na miejsca postojowe naziemne i podziemne. Inwestycja będzie ekologiczna – wyposażona w pompę ciepła i fotowoltaikę do zasilania części wspólnych. 

Świetna lokalizacja – blisko sklepów, szkoły, czy piekarni, na granicy Gliwic i Zabrza pozwoli szybko dojechać do centr obu miast i do głównych dróg (DTŚ, A1 i A4). Przystanek autobusowy jest tuż obok.

Apartamenty Żeromskiego to dobra propozycja dla osób szukających nowoczesnego i komfortowego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Jeszcze w tym kwartale deweloper Dom100.eu uruchomi sprzedaż apartamentów w gliwickiej Sośnicy. 

Budynki na działce zakupionej przez dewelopera nadają się jedynie do wyburzenia. Jednak jeszcze nim rozpoczęły się prace rozbiórkowe deweloper postanowił udostępnić zdewastowany teren do celów treningowych Grupie Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP Orzech składającej się z kilkunastu zespołów przewodnik-pies. 

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły