SixSilver Jubiler Gliwice

Glivitune, czyli hip hop festiwal, będzie jednym z największych wydarzeń muzycznych tej branży w Polsce w 2020 roku. W trakcie dwudniowego festiwalu wystąpią: Tymek, Malik Montana, KaeN, Tede, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Abradab, Fokus & Rahim, Fejzjestm, Małach & Rufuz oraz Kali, Żabson, Grubson, Smolasty, Sarius, Bedoes, Solar i Białas.

Glivitune hip hop festival

PODAJ DALEJ!Tymek, TEDE, KaeN, Malik Montana, Wac Toja, Z.B.U.K.U, Małach & Rufuz, Abradab, Fejz, Fokus i Rahim, Kali, Solar, Białas, Bedoes, Lanek, Grubson, Sarius, Smolasty, Żabson!TAŃSZE BILETY W PRZEDSPRZEDAŻY –> https://www.eventim.pl/dzisiajwgliwicach

Opublikowany przez Dzisiaj w Gliwicach Sobota, 25 stycznia 2020

Koniecznie weź udział w wydarzeniu na Facebooku i zaproś znajomych – tam będą publikowane aktualności i konkursy!

Na tysiące miłośników polskiego Hip – Hopu będzie czekał szereg atrakcji: od strefy targowej, gdzie będzie można obcować z największymi markami w najlepszych cenach, po spotkania z artystami, twórcami i wytwórniami.

W ramach dodatkowych atrakcji organizatorzy przewidzieli konkursy, pokazy, szkolenia, oraz warsztaty z różnych obszarów szeroko pojętej kultury i sztuki Hip Hopu. Do najciekawszych z nich można zaliczyć zajęcia Dj- skie, taneczne oraz graffiti. Dla tych, którzy nie chcą się przemęczać i chcą odpocząć w miłej atmosferze przewidziano strefy relaksu i gamingu.

Wyjątkowym wydarzeniem podczas Festiwalu będzie współpraca z Muzeum Śląskim, który przybliży uczestnikom historię polskiego rapu, który ukształtował znaczną część naszego pokolenia – wystawa „Zajawka. Śląski hip – hop 1993-2003”, na czas festiwalu przeniesie się do Areny Gliwice.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here