SixSilver Jubiler Gliwice

W rejestrze prowadzonym przez Urząd Miejski pojawiła się właśnie umowa podpisana przez Agnieszkę Pasztę, naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych UM z firmą VITA SPOT z Katowic. Firma za 15 tysięcy złotych ma przeprowadzić treningi dla seniorów z osiedla Stare Gliwice.

Co w tym niezwykłego? Otóż firma VITA SPOT zajmuje się sprzedażą pierścieni wibracyjnych Smovey. Cóż to takiego? Jak możemy dowiedzieć się z materiałów promocyjnych firmy — pierścienie to prawdziwy cud medycyny! Nieważne, że to jedynie… gumowa rurka, w której znajdują się metalowe kulki. Ważne jest to, jaki ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie!

Jakie są korzyści z machania taką rurką? Wszelakie! Pomińmy tak banalne, jak „uzdrawiająca częstotliwość”, z jaką uderzają o siebie kulki, a która — uwaga – leczy chore komórki naszego ciała! Czy niezwykły wpływ wibrującego pierścienia na usuwanie toksyn z organizmu i „witalizację 100 milionów komórek”. To nic. Dzięki rurkom także schudniemy, nauka stanie się łatwiejsza, poprawi się znacznie pamięć i koncentracja, wzrośnie wydajność naszej pracy. I co, we współczesnym świecie najważniejsze — wzrośnie nasza samoocena i pewność siebie!

Dalej państwo nie wierzycie w cudowne działanie rurki z kulkami? To teraz prawdziwa bomba! Ćwiczenia wykonywane z jej użyciem pomogą w osteoporozie, chorobie Parkinsona i Alzheimera, stwardnieniu rozsianym i depresji.

Podsumowując: Wiele wskazuje na to, że z naszych pieniędzy zapłacono, prywatnej firmie by ta mogła zorganizować prezentację swojego produktu, który potem zapewne zostanie zakupiony przez oczarowanych seniorów. Podpowiadamy, gumowa rurka z kulkami w środku kosztuje ok. 500 złotych. Biznes życia chciałoby się powiedzieć.

8 KOMENTARZE

 1. Szanowny Autorze artykułu, ciekawe czy była/był Pani/Pan? Anonimie kiedykolwiek na zajęciach? Szkoda, że dokonał Pan?Pani? recenzji zarówno sprzętu jaki zajęć, zapewne bez żadnego doświadczenia, wprowadzając hejterski ton narracji. Fakt przybór na pozór prosty z wyglądu, ale niezwykle przemyślany i od kilkunastu lat wdrażany w wielu krajach Europy i USA, przynosząc wiele korzyści zdrowotnych osobom ćwiczącym. Proszę doczytać, jaka historia wiąże się z powstaniem tego przyboru i zachęcam też do dokształcenia się na temat wpływu wibracji na organizm człowieka. W wielu ośrodkach naukowych na świecie ten temat jest zgłębiany, choć znany od dawna, ale odkrywa się nowe obszary zastosowania, między innymi w chorobach neurodegeneracyjnych. Jestem nauczycielem akademickim i wykorzystuję smovey już 5 lat w pracy ze studentami, seniorami oraz chorymi m.in. na Ch. Parkinsona. Prowadzę też projekty naukowe nt. oddziaływania ćwiczeń smovey na organizm człowieka, a także projekty społeczne, których celem jest zwiększenie aktywności fizycznej seniorów, by opóźnić procesy inwolucyjne i poprawić jakość życia. Może warto zrobić wywiad z osobami, które uczestniczą w zajęciach ze smovey zanim się wyda jakąkolwiek opinię? Zachęcam do obiektywizmu i rzetelności. A ponadto zapraszam na zajęcia 🙂

 2. Autor tego artykułu powinien mieć odwagę i się pod nim podpisać, bo najwyraźniej nie wie o czym pisze. Zajęcia sportowe, a nie handlowe są realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Dzielnicy Stare Gliwice. Projekt cieszył się dużym poporciem mieszkańców i to mieszkańcy zdecydowali co UM ma realizować w 2020 r. Zajęcia te są organizowane po raz kolejny, świetny trener, wspaniała atmosfera, program dostosowany do umiejętności uczestników, rewelacyjne efekty zdrowotne. Zapraszamy do Starych Gliwic , można przekonać się osobiście jak duże jest zainteresowanie i jak wyglądają zajęcia. Niestety uczestnikami mogą być tylko mieszkańcy naszej dzielnicy bo to jest projekt BO adresowany wyłącznie dla mieszkańców DSG

 3. Szanowni Państwo, jestem zadziwiona komentarzami oraz samym artykułem o Pierścieniach Wibracyjnych smovey®. Odpowiem na nie w poniższym komentarzu:
  1. Zajęcia były prowadzone z użyciem mojego sprzętu i żaden z uczestników nie miał konieczności zakupu. Dlatego podczas ćwiczeń nie było żadnej presji aby takowe zakupić.
  2. Moje pytanie jest następujące: czy chociaż jedna osoba z komentujących brała udział w pierwszej edycji zajęć w roku 2017? Czy doświadczyły działania ćwiczeń z zastosowaniem tego urządzenia?
  Zapewne nie bo z pewnością podzieliły by się wtedy swoimi uwagami ze mną. Natomiast osoby, które brały udział wyraziły swoje opinie w formularzu: „ Opinie uczestników” jaki wypełniały po zakończeniu edycji. Opinie te mogę przedstawić do wglądu UM Gliwice i są entuzajstyczne i jestem pewna, że własnie dlatego poczyniły starania o odnowienia programu.
  3. Urządzenie smovey® jest wykorzystywane również na AWF Kraków gdzie w ramach projektów Europejskich prowadzone są zajęcia dla Seniorów.
  4. W również Opolu Seniorzy mogli brać udział w zajęciach z zastosowaniem smovey® i tutaj również opinie o efektach ćwiczeń były entuzjastyczne.
  5. Wszystkie osoby, które nigdy nie miały żadnego kontaktu i informacji o Pierścieniach Wibracyjnych
  Proszę o ogładniecie filmu https://www.youtube.com/watch?v=76rcWLi7qfw w którym wypowiadają się lekarz neurolog, internista i sam wynalazca smovey Hans Salzwimmer.
  6. Odnosząc się do podsumowania jakie zamieścił autor artykułu:
  “Wiele wskazuje na to, że z naszych pieniędzy zapłacono, prywatnej firmie by ta mogła zorganizować prezentację swojego produktu, który potem zapewne zostanie zakupiony przez oczarowanych seniorów. Podpowiadamy, gumowa rurka z kulkami w środku kosztuje ok. 500 złotych. Biznes życia chciałoby się powiedzieć.”
  Nie potrzebna jest żadna prezentacja sprzedazowa gdyż Pierścienie Wibracyjne są znane seniorom, którzy zgłosili projekt do budżetu i właśnie dlatego iż nie było namowy do zakupu sprzętu w poprzedniej edycji zajęć postarali się aby znów mogli doświadczyć korzystnego dla zdrowia wpływu ćwiczeń z wykorzystaniem urządzenia(na zajęcia udostępniam uczestnikom Pierścienie Wibracyjne). Serdecznie zapraszam osobę, która napisał ten artykuł jak również osoby z komentarzy na zajęcia i zapoznania się z urzadzeniam.

 4. Takie hieny okradały moich rodziców, sprzedając urządzenia ratujące życie nawet chorym na na nowotwór. Mama chciała ratować Tatę, a te kanalie to wykorzystały…

 5. Podobne cuda kupowali moi rodzice. Mama chcąc ratować ciężko chorego Tatę, robiła wszystko, by pomóc w leczeniu, a takie hieny radośnie to wykorzystywały… Nagłośnię tę sprawę gdzie trzeba…

 6. Myslalem ze to do zalozenia na glowe tej pani by stymulowac zanikajacy mozg. To by byla taniocha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here