Gratka dla miłośników kina i motoryzacji. W weekend w Arenie Gliwice odbędzie się jedno kino i to niepowtarzalne – do wnętrza obiektu będzie można wjechać swoim samochodem, a film wyświetlany będzie na ogromnym ekranie!

3 i 4 lipca Arena Gliwice proponuje mieszkańcom miasta w ramach letnich aktywności wyjątkowe kino. Widzowie będą mieli dwie możliwości oglądania – rozsiadając się wygodnie na trybunach lub korzystając z uroków kina samochodowego. Będzie można wjechać autem do środka obiektu i zobaczyć pokaz filmowy na podwieszanym ekranie w samym sercu gliwickiej hali. 

Brytyjski humor

Jeśli ktoś tęskni za naprawdę dobrą komedią romantyczną, zdecydowanie powinien wybrać się do Areny Gliwice na piątkowy seans “Czterech Wesel i Pogrzebu”. Mimo tego, że minęło wiele lat od film ten ogląda się tak samo dobrze, a jego tematyka jest wciąż aktualna. Tej zabawnej historii miłosnej z mocnym angielskim klimatem oraz świetnymi rolami młodych jeszcze Hugh Granta i Andie MacDowell, trudno odmówić uroku.

Zastrzyk sensacji 

W drugiej połowie lat 60. Ameryka żyła historią Buforda Pussera, szeryfa który w pojedynkę postanowił walczyć z przestępczością w swoim regionie.  Na jej podstawie nakręcono film “Z podniesionym czołem”. Podczas drugiego dnia letniego kina, w sobotę, widzowie zobaczą nowszą wersję z 2004 roku, z główną rolą znanego wrestlera, Dwayne’a “The Rock” Johnsona.


Przychodząc na letnie wydarzenia do Areny Gliwice, można mieć pewność, że zdrowie odwiedzających stawiane jest na pierwszym miejscu, a wszystkie imprezy odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Korzystaj z wakacji bez żadnych obaw! Sprzedaż biletów jest dostępna tylko internetowo na stronie www.eventim.pl. Bilety: 10 zł miejsce siedzące na trybunach lub 30 zł samochód. Seanse rozpoczną się o godz. 20.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here