Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza przedsiębiorców i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej  na spotkania w ramach tegorocznej odsłony „Tygodnia Przedsiębiorcy”.

Hasłem przewodnim tej edycji jest „Pracuję i zatrudniam leganie”. W ramach akcji od 23 do 27 września w śląskich miastach będą się odbywały szkolenia i seminaria oraz spotkania z ekspertami urzędów miejskich i skarbowych, a także przedstawicielami ZUS i urzędów pracy.

W Gliwicach ze spotkań z ekspertami i szkoleń będzie można skorzystać 25 września (w godz. od 9.00 do 11.00) w Fundacji Wspierania Przedsiębiorczości przy ul. Zwycięstwa 36, 26 września (od godz. 10.00 do 13.45) w Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości przy ul. Raciborskiej 2, a także 27 września (od godz. 9.00 do 12.00) w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej przy ul. Zwycięstwa 36.

Szczegółowy program spotkań oraz numery telefonów kontaktowych do osób przyjmujących zgłoszenia na poszczególne seminaria można znaleźć TUTAJ. Udział w „Tygodniu Przedsiębiorcy” jest bezpłatny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here