Dzisiaj przed godziną 4.00 straż pożarna została zadysponowana do zdarzenia drogowego, w tym pożaru dwóch samochodów ciężarowych na 281 km Autostrady A4 w kierunku Katowic.

Dzisiaj, kilka minut przed godziną 4 na 281 km autostrady A4 w kierunku Katowic doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że doszło do czołowego zderzenia się dwóch pojazdów ciężarowych. W wyniku zderzenia doszło do zapalenia się pojazdów. Niestety, na miejscy wypadku śmierć poniósł 44-letni mieszkaniec województwa opolskiego. Drugi z kierowców, 45-letni mężczyzna, z uwagi na poniesione obrażenia został przetransportowany do szpitala na Śląsku.

Na miejscu już od kilku godzin pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora wykonują czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia. W chwili obecnej droga jest zablokowana, utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilka godzin.

W celu uniknięcia zatoru drogowego prosimy wszystkich podróżujących jadących w kierunku Wrocławia o kierowanie się na Węzeł Łany, a tych którzy jadą w kierunku Katowic o zjeżdżanie na Węzeł Kędzierzyn-Koźle.

Dokładny objazd poniżej:

od strony Wrocławia: Węzeł Kędzierzyn- Koźle – DW 426 – DK40- Węzeł Łany

od strony Katowic: Węzeł Łany- DK40- Pyskowice- DK94- Strzelce Opolskie- DW426- Węzeł Kędzierzyn- Koźle.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here