Zalewski, LemON i Kombii pożegnają z gliwiczanami wakacje

Podobno każdy powód do świętowania jest dobry, nawet… koniec wakacji! Imprezę na pożegnanie lata zaplanowano na piątek 1 września.

O godzinie 18.00 wystąpi Krzysztof Zalewski, muzyk, kompozytor, wokalista i autor tekstów. Obdarzony mocnym, charyzmatycznym głosem, ma na koncie trzy solowe albumy i współpracę z takimi muzykami jak Tomasz Organek, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska, Hey czy Męskie Granie Orkiestra. Na koncertach łączy rockową energię ze stylistyką pop, odważnie mieszając muzyczne style.

LemON to poprockowy zespół muzyczny, który wydał cztery świetnie przyjęte płyty (dwie z nich pokryły się złotem, a jedna platyną). W utworach LemONa słychać również inspiracje łemkowskie – wszystko za sprawą Igora Herbuta, lidera i wokalisty zespołu, stuprocentowego Łemka. Muzyk swój niezwykły warsztat zdobywał śpiewając w cerkiewnych chórach. Zespół współtworzą także znakomici instrumentaliści: Tomasz Waldowski (perkusja), Piotrek Rubik (gitara), Piotr Walicki (instrumenty klawiszowe) i Piotr Kołacz (gitara basowa).

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Kombii. Duet Skawiński & Tkaczyk wykonuje przeboje ze złotego okresu Kombi („Linia życia”, „Hotel twoich snów”, „Nasze randez-vous”) i nowe utwory.

Wstęp na imprezę jest wolny. Organizatorem Muzycznego pożegnania wakacji jest Miasto Gliwice.

źródło: UM Gliwice
foto: From the Sky – Robert Neumann

43 KOMENTARZE

  1. Ale z Was marudy no zachowajcie się co poniektórzy jak (nie obracając kobiet) kobieta w ciąży w pierwszym trymestrze jak coś się dzieje (wymioty) ti narzekacie że nie ta data nie godzina nie dzień jak się nic nie dzieje (bez wymiotòw) to znowu że mogło by być ale znowu coś innego ta wy się wszystkiego umiecie do czepič tylko nie samych siebie tyle w temacie teraz hejt 😛

  2. Nie no Bartku zgodze się z Kamilem bo data jest niepoważna. Ty jakbyś nie był w pracy, usiadłbyś z piwem przed tv i oglądał mecz a nie szedł na koncert. To jest bardzo ważny mecz dla Polski więc frekwencja na koncercie mocno na tym ucierpi.

  3. Ale nie wszyscy np. Chcą oglądać mecz i pójdą na koncert. Nie da się wszystkim dogodzić. Byłby w sobotę to np. 50 osób powie ze tez z dupy bo babcia ma urodziny…. wynik i tak będzie znany bo będzie głośno -są powtórki. Każdy wybierze co mu pasuje. Mnie ani mecz ani koncert nie pasuje bo będę w pracy i nie narzekam. … a też by mogli zagrać w sobotę a zaśpiewać w niedzielę

  4. Po raz kolejny data z dupy. Nie dość że piątek i dużo ludzi w pracy to gra Polska mecz z Danią. Organizowane są dobre koncerty ale , ale ktoś kto odpowiada za dni i daty jest niekompetentny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here