rand2

Podziel się!

Zapraszamy do świata cyfrowej przyjemności. Nowy MediaMarkt w Gliwicach

Facebook
Twitter
Instagram

11 kwietnia nastąpiło oficjalne otwarcie nowego MediaMarkt w CH Europa Centralna przy ul. Pszczyńskiej 315 w Gliwicach. Sklep zapewni mieszkańcom miasta i okolic dostęp do kompleksowej oferty elektroniki użytkowej, rozwiązań technologicznych, fachowego doradztwa i pełnego zakresu usług.

O otwarciu MediaMarkt w Gliwicach, wyróżnikach oferty i zaangażowaniu sieci w życie lokalnej społeczności, rozmawiamy z Grzegorzem Bednarzem, dyrektorem sklepu.

Konkurencja na rynku elektroniki użytkowej jest ogromna. Dodatkowo, coraz więcej osób wybiera elektroniczną drogę robienia zakupów. W jaki sposób MediaMarkt w Gliwicach chce zatem przyciągnąć klientów?

To prawda, że zakupy poprzez Internet cieszą się bardzo dużą popularnością. Jednak preferencje zakupowe klientów pozostają wciąż mocno zróżnicowane. Duża część osób nadal wybiera tradycyjne kanały sprzedaży, ceniąc sobie między innymi możliwość uzyskania fachowej porady i informacji czy wypróbowania funkcji sprzętu. MediaMarkt aktywnie wychodzi naprzeciw tym odmiennym potrzebom konsumenckim. Systematycznie rozwijamy zarówno sieć placówek stacjonarnych, jak i internetowy kanał sprzedaży. W sklepach stacjonarnych można też odbierać sprzęt zakupiony w sklepie www.mediamarkt.pl. Klientom oferujemy nie tylko bardzo szeroką i zróżnicowaną ofertę produktową, ale również bogaty pakiet usług dodatkowych.

Zacznijmy zatem od oferty. Co Pana zdaniem zasługuje w niej na wyróżnienie?

Mamy ogromny wybór urządzeń i rozwiązań mobilnych oraz praktycznych i modnych akcesoriów. Nieustannie dostosowujemy nasz asortyment do światowych trendów i pojawiających się nowinek technologicznych. Zmiany w świecie elektroniki użytkowej następują niezwykle szybko, a naszą ambicją jest dotrzymywanie im kroku. Jeszcze nie tak dawno temu głównym filarem w naszej branży był sprzęt AGD i RTV, dziś coraz intensywniej korzystamy z elektroniki mobilnej i cyfrowej – i to znajduje odzwierciedlenie w oferowanym przez MediaMarkt asortymencie. Zapraszam wszystkich miłośników najnowszych technologii – z pewnością znajdą u nas urządzenia idealnie odpowiadające ich potrzebom. Chciałbym też podkreślić ogromny wybór dostępnych marek. Można u nas nabyć sprzęt najbardziej znanych, renomowanych producentów, ale uwadze klientów polecamy również produkty naszych marek własnych: ok., KOENIC, PEAQ oraz ISY. To ciekawa alternatywa dla osób poszukujących wysokiej jakości sprzętu w atrakcyjnych cenach.

Wobec tak różnorodnej oferty i coraz to nowszych rozwiązań technologicznych, wielu klientów może mieć trudności z dokonaniem wyboru odpowiedniego sprzętu. Czy takie osoby mogą liczyć na Państwa doradztwo?

Jak najbardziej. Przy tak szybko następującym rozwoju w branży nowoczesnych technologii i tak szerokim wyborze rozwiązań, nasi klienci potrzebują wsparcia w wyborze konkretnego sprzętu. Dlatego jesteśmy przewodnikiem po fascynującym, choć coraz bardziej złożonym świecie cyfrowym. Nasz personel zawsze chętnie wyjaśni funkcje poszczególnych urządzeń i pomoże wybrać takie, które będzie w najlepszy sposób odpowiadało na potrzeby klienta.

Na jakie dodatkowe usługi mogą liczyć klienci?

MediaMarkt wychodzi poza wąsko pojmowaną rolę „sklepu” i oferuje szeroki wachlarz usług. Można u nas zamówić nie tylko dostawę, ale i pierwszą instalację zakupionego sprzętu – tak, by jak najszybciej móc z niego korzystać w domu. Można skorzystać z oferty ratalnej lub wykupić opcję rozszerzonej ochrony. Oferujemy również przegrywanie danych z urządzeń, a nawet zabezpieczenie tabletów i smartfonów szybą lub folią ochronną. W naszym sklepie można zostawić zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny, zgodny z oferowanym w tych sklepach asortymentem, nawet jeśli nie zakupiło się nowego.

Czy MediaMarkt będzie angażował się w życie gliwickiej społeczności?

MediaMarkt jest firmą, która niezwykle aktywnie włącza się we wsparcie lokalnych społeczności. Tradycyjnie w każdej miejscowości, w której otwierany jest nowy market, przekazujemy lokalnym organizacjom sprzęt pomocny w realizacji ich zadań. Wierzymy, że to mieszkańcy najlepiej wiedzą, która z organizacji najbardziej potrzebuje takiego wsparcia. Nasi pracownicy wytypowali trzy miejscowe organizacje i prosimy mieszkańców o oddanie głosu na jedną z nich. Ta, która wygra w głosowaniu, otrzyma od nas sprzęt o wartości 8 000 zł. Każda z pozostałych dwóch organizacji – sprzęt o wartości 1 000 zł. Głosowanie odbywać się będzie w nowym MediaMarkt już od dnia otwarcia. Gorąco zachęcam do przyłączenia się do naszej akcji.


Wielki sukces roweru miejskiego. 2665 wypożyczeń już w pierwszych dniach

Następny artykuł »

Piwo w środę, wódka w sobotę. Średnio 11 kieliszków. Co, kiedy i jak pijemy?

Skomentuj

 

Brak komentarzy

pogoda

remonty

 • Zwężenie jednostronne ul. Toszeckiej – kolejne utrudnienia na skrzyżowaniu

  13 września 2017

  W ramach organizacji ruchu zaplanowano zwężenie jednostronne ul. Toszeckiej od strony ul. Uszczyka oraz zamknięcie odcinków [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Przebudowano ulicę Ziemowita. Czytelnik ma wątpliwości, ZDM Gliwice odpowiada

  05 września 2017

  Dobiegł końca pierwszy etap remontu ul. Ziemowita. Jeden z naszych czytelników ma pewne wątpliwości co do zastosowanego tam rozwiązania [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Jedna z ważniejszych i najbardziej uczęszczanych ulic. Remont na ukończeniu

  30 sierpnia 2017

  Ta ulica była w bardzo złym stanie technicznym i ekonomicznie nieuzasadnione było już wykonywanie remontów cząstkowych. W związku z tym postanowiono wymienić nawierzchnię całościowo.   Ulica Wojska ...

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • powiat

 • Jedna z ważniejszych i najbardziej uczęszczanych ulic. Remont na ukończeniu

  30 sierpnia 2017

  Ta ulica była w bardzo złym stanie technicznym i ekonomicznie nieuzasadnione było już wykonywanie remontów cząstkowych. W związku z tym postanowiono wymienić nawierzchnię całościowo.   Ulica Wojska ...

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Wiele osób dojeżdża tą drogą na Strefę. W poniedziałek rusza przebudowa

  11 sierpnia 2017

  Jak informuje Zarząd Dróg Powiatowych Gliwice, zakres prac spowoduje konieczność całkowitego zamknięcia drogi nr [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Dni Pyskowic 2017 już w lipcu. Video, C-BooL, Cleo, Mrozu, Vavamuffin

  30 maja 2017

  Serdecznie zapraszamy na dwudniowe święto Pyskowic. W dniach 22-23 lipca 2017 roku na placu „dożynkowym” [...]

  Zobacz wszystkie wiadomości
 • Polecamy

  tekst alternatywny

  dzisiaj gazeta gliwice Gliwice gliwice 24 Gliwice info gliwickie nowiny informacje KMP Gliwice kradzież media w Gliwicach piast gliwice policja portal gliwice remont Sport w Gliwicach UM Gliwice w Gliwicach wiadomości wiadomości z Gliwic wydarzenia wypadek ZDM

  Bądź na bieżąco. Dodaj nas!