Ania to młoda, piękna kobieta, pełna radości życia, aktywna, skromna, z głową pełną marzeń i planów na przyszłość. Los sprawił, że Ania potrzebuje naszej pomocy. Stojąca na progu dorosłego, życia 22-letnia Ania w wyniku nieszczęśliwego wypadku straciła ręce – amputacja lewej ręki w ramieniu oraz prawej poniżej łokcia. Pragniemy aby ból i cierpienie Ani odeszły w niepamięć.

Chcemy pomóc Ani aby nie szła sama trudną drogą powrotu do pełnosprawności. Chcemy aby jej nadzieja i wiara z czasem doprowadziły do realizacji jej planów życiowych i marzeń, by mogła cieszyć się bieganiem, studiować, pracować, założyć rodzinę i żyć jak my, żyć sprawnie i szczęśliwie .

Poruszeni nieszczęśliwym wypadkiem Ani zapraszamy Was wszystkich do wzięcia udziału w zbiórce na leczenie Ani. Pokażmy Ani, że nie jest sama i jest z nią wielu ludzi gotowych jej pomóc, że jesteśmy z Nią MY! Ania musi zbudować swoje życie od nowa. Na ten moment potrzebna jest jej kosztowna proteza i rehabilitacja. Proteza pozwoli Ani odzyskać funkcje ruchu i chwytu w prawej ręce. Pomóżmy Ani zebrać środki na niezbędną protezę, badania i rehabilitację! Głęboko wierzymy, że każdy z Was dołączy do nas i nie pozostawi Ani bez pomocy !

Na bieżąco będziemy Was informować o postępach w leczeniu Ani oraz dokładnych kwotach potrzebnych na ten cel. Sprawa jest prosta. Aby „przybić 5-tkę Ani” należy wpłacić 5 zł (lub wielokrotność tej kwoty) i poprosić swoich znajomych o zrobienie tego samego.

Wszystkie osoby chcące wesprzeć leczenie Ani mogą dokonać wpłat na konto:
69 1050 1298 1000 0023 5861 4036 (ING)
Fundacja Różyczka
ul. Kościuszki 35
44-100 Gliwice
Koniecznie z dopiskiem „5-tka dla Ani”

Zapraszamy też na koncert!
piatka dla ani

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here