Wiele promocji, ofert specjalnych i niezapomniane atrakcje – w tym roku Europa Centralna będzie świętować Dzień Dziecka nie tylko przez jeden, ale kilka dni! Już 26 maja rusza wyjątkowa akcja, w której można zdobyć karty podarunkowe do wykorzystania w wybranych sklepach, lokalach gastronomicznych i miejscach rozrywki znajdujących się na terenie centrum.

Życie w Europie Centralnej powróciło do swojego rytmu! Centrum zostało w pełni otwarte i udostępniło swoim klientom wszystkie sklepy i rodzinne atrakcje. Teraz przyjemność z wizyty może być jeszcze większa! Klienci, którzy odwiedzą Europę Centralną w dniach 26-29 maja, i zrobią zakupy za min. 150 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) będą mogli odebrać voucher o wartości 30 zł na zakupy w sklepach i restauracjach lub wymienić go na bilet do jednego z miejsc rozrywki Europy Centralnej. Stoisko promocyjne będzie czynne w godz. 11.00-18.00. Dzienna liczba nagród jest ograniczona, zatem o otrzymaniu upominku zadecyduje kolejność zgłoszeń.

„Mam nadzieję, że przygotowane przez nas niespodzianki umilą czas całym rodzinom, a nasze oryginalne, niedostępne nigdzie indziej atrakcje sprawią, że dla wszystkich dzieciaków pobyt w Europie Centralnej będzie niezapomniany” – mówi Katarzyna Lenartowicz, dyrektor Europy Centralnej.

Europa Centralna to doskonałe miejsce na świętowanie Dnia Dziecka w rodzinnym gronie i spędzenie czasu pełnego wrażeń! Już tylko do 27 czerwca w centrum można podziwiać zachwycające, gigantyczne konstrukcje obiektów, pojazdów i sławnych postaci znajdujące się na Wystawie Budowli z Klocków LEGO. Na zwiedzających czeka także 3D Trick Gallery – największa w Polsce kolekcja trójwymiarowych obrazów. Miłośnicy egzotycznych stworzeń mają okazję zobaczyć z bliska ponad 50 niezwykle rzadkich i fascynujących gatunków pająków oraz skorpionów, a o każdej pełnej godzinie nawet potrzymać niegroźnego ptasznika na ręce. Pełną parą ruszyły już też pociągi w Kolejkowie! Unikatowa makieta zajmująca aż 900 metrów kwadratowych powierzchni dostarcza podczas każdej wizyty niepowtarzalnych przeżyć. Emocji nie zabraknie także wszystkim odwiedzającym House of Air – to jedyny w Gliwicach park trampolin z dostępnymi również elementami ekstremalnej rozrywki.

Szczegółowe informacje na temat lokali, które biorą udział w akcji promocyjnej na Dzień Dziecka, oraz godziny otwarcia poszczególnych atrakcji Europy Centralnej można znaleźć na stronie www.europacentralna.eu. Warto także śledzić na bieżąco media społecznościowe centrum, w których pojawią się już wkrótce m.in. konkursy z nagrodami. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here