Początek roku szkolnego to być może początek nowej przygody, także sportowej. Zadbaj o swoje zdrowie, wytrzymałość i sylwetkę, a przy tym poznaj niesamowitych ludzi. Naucz się świadomie i bezpiecznie wykonywać wszelkiego rodzaju ćwiczenia, nawet te skomplikowane.

– Hellwood to miejsce zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych, w którym znajdziesz nie tylko profesjonalną kadrę trenerską, ale i ogromną dawkę wsparcia od osób trenujących. Wspólnymi siłami tworzymy jedyne takie miejsce o charakterze crossfit-owym w Gliwicach – mówi Tomasz Pucek, trener i fizjoterapeuta.

Zapisz się na miesięczny cykl szkoleniowy “Intro”. To seria 12 integralnych spotkań, mających na celu przygotowanie Cię zarówno merytorycznie, jak i sprawnościowo do aktywności fizycznej. Niezależnie czy stawiasz pierwsze kroki, czy wracasz po długiej przerwie. Istotna jest wiedza, dobra atmosfera i czas, by przyzwyczaić organizm na nowo do wysiłku.

– Nauczymy Cię prawidłowych wzorców ruchowych, techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń, a wszystko to ze stopniowym wzrostem intensywności, złożoności i trudności wykonywanych ćwiczeń. – mówi trener i podkreśla – Wszystko to, w oparciu o wykwalifikowaną kadrę trenerską, konsultację fizjoterapeutyczną oraz pomoc dietetyczną.

Zakres szkolenia obejmuję m.in. naukę poprawnego wykonywania przysiadu, martwego ciągu, pracy z odważnikiem kulowym, podstawy dwuboju olimpijskiego, gimnastykę, ćwiczenia na własnym ciężarze ciała, ćwiczenia ze sztangą, wejście na linę, pracę na ergometrach. Po przejściu pełnego cyklu, wyposażeni w wiedzę i podstawową technikę, możecie bez obaw dołączyć do regularnych zajęć.

Przez 4 tygodnie w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.50. Darmowy tydzień po szkoleniu na sprawdzenie pozostałych zajęć! Liczba miejsc ograniczona, obowiązkowa rezerwacja miejsc telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem messengera. Więcej szczegółów znajdziecie na www.hellwood.pl
Kontakt telefoniczny 515 241 812 lub e-mailowy box@cfhw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here