SixSilver Jubiler Gliwice

Jesteś zapalonym podróżnikiem, a może dopiero rozpoczynasz swoją podróżniczą przygodę? Marzysz o spróbowaniu paelli ze świeżymi owocami morza wyjeżdżając na wczasy w Hiszpanii, wyjątkowego tajinu w Maroko lub tradycyjnej cachupy na Wyspach Zielonego Przylądka? Wszystko przed Tobą! Zdecyduj się na wczasy w Hiszpanii, może Ibiza lub Afryka?

Niezapomniane wczasy w Hiszpanii- Ibiza

tygiel

Hiszpania od zawsze kojarzy się z wyjątkowymi smakami. Ciepłe słońce sprawia, że wszystkie owoce oraz warzywa smakują nieziemsko. W końcu kto z nas nie marzy o soczystej pomarańczy zerwanej prosto z drzewa albo idealnie mięsistym i dojrzałym awokado? Mango, granat, figa! Owoce, które spróbujesz, wybierając się na… Wczasy w Hiszpanii, pozostaną w Twojej pamięci na zawsze. Prosta, jednak ciekawie łącząca smaki słodkie i słone przystawka- melon z szynką serrano, a do tego paella ze świeżo złowionych owoców morza to są smaki Hiszpanii. Może to właśnie wiecznie uśmiechnięta uśmiechnięta Ibiza  to jest to miejsce, które skradnie Twoje serce?

Pełne smaków i aromatów Maroko

Kolorowe, aromatyczne, niepowtarzalne Maroko. To jest to, czego potrzebujesz, żeby przezwyciężyć zimową chandrę. Jeśli myślisz o Maroko na pewno od razu do głowy przychodzi Ci cała eksplozja smaków i aromatów. Być może to tajin – tradycyjna potrawa przyrządzana w specjalnym naczyniu, na bazie mięsa i warzyw- sprawi, że pokochasz Maroko jeszcze mocniej. Może też pastilla- słodkie ciasto z bakaliami, orzechami i… mięsem rozkocha Cię w sobie? Nie przekonasz się, jeśli nie zdecydujesz się na wyjazd, np. https://dreamtours.pl/wakacje/maroko

Zaskakujące Wyspy Zielonego Przylądka

Zastanawiasz się, skąd właściwie wzięła się nazwa Wyspy Zielonego Przylądka? Czy to znaczy, że wszyscy mieszkańcy jedzą tam tylko zielone warzywa i owoce? Nie do końca! Jedno jest jednak pewne. Będąc na wyspach Zielonego Przylądka koniecznie spróbuj wyśmienitych ryb wprost z Oceanu Atlantyckiego! Wyborne ceviche – sałatka z surową rybą sprawi, że Twoje podniebienie pozna smaki, jakich do tej pory nie znało! Poznaj Cabo Verde dzięki: https://dreamtours.pl/wakacje/wyspy-zielonego-przyladka

Jeśli natomiast chciałbyś/abyś poznać inne zakątki świata, odwiedź stronę: https://dreamtours.pl Pamiętaj, marzenia same się nie spełniają, tylko Ty sam musisz je zacząć spełniać! Szerokiej drogi i do zobaczenia gdzieś w świecie!

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here