Pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Nie dzieje się tak bez przyczyny, ponieważ dają jedną z tańszych energii cieplnych, która może być wykorzystana do ogrzania domu oraz wody użytkowej. Dobrze założona instalacja pompy jest praktycznie bezobsługowa i bezawaryjna. Dlatego warto zainwestować swoje pieniądze w urządzenie zamontowane przez profesjonalistów, którzy znają się na rzeczy i wszelkie tajniki instalacji nie są im obce. Na co zwracać uwagę przy wyborze firmy instalacyjnej? Odpowiedzi znajdziesz w tekście.

Po pierwsze doświadczenie

Rynek pomp ciepła istnieje od wielu lat, jednak ze względu na zwiększoną popularność i zmiany lidera wśród rodzajów pomp zmienia się jego charakter. Od kilkunastu lat dominują powietrzne pompy ciepła, które jak sama nazwa wskazuje, energię czerpią z powietrza. Pompy te są coraz tańsze i bardziej dostępne, ich atut to łatwość montażu, dlatego wygrywają z gruntowymi bądź wodnymi, które potrzebują do wymiany energii szerokiego dołu lub głębokiego odwiertu pionowego, a to kosztuje. Zmiana modeli oraz technologii powoduje, że non stop trzeba iść za duchem czasu, na rynku utrzymują się najlepsi, z największym doświadczeniem i cieszący się zaufaniem. Warto postawić na eksperta w branży, który w metryce ma o wiele więcej niż kilka lat i nie ma prawa zniknąć z dnia na dzień. JB Energia jest firmą, której możesz zaufać, sfinalizuje od początku do końca każdy projekt o nazwie pompy ciepła. Rybnik jest jednym z wielu miast, gdzie możesz się przekonać o ich sile profesjonalizmu.

Jaki asortyment pomp

Doświadczenie zdobywa się latami i łatwo je zniszczyć, sprzedając awaryjny sprzęt. Dlatego firma JB Energia stawia na renomowanych producentów, których urządzenia są testowane latami na całym świecie. Dystrybuuje głównie takie uznane marki jak MITSUBISHI ELECTRIC i LG. Asortyment tych dwóch gigantów zaspokoi wymagania każdego klienta. Skontaktuj się z ekspertami, a oni dołożą wszelkich starań w doborze jak najlepiej dostosowanej do Twoich potrzeb pompy ciepła. Żywiec to Twoje miasto? Jak tak to dobrze się składa, bo znajdziesz tam biuro JB Energia.

Powietrzna pompa ciepła i fotowoltaika są także w zasięgu ich działania. Montaż obu systemów bardzo się opłaca, dlatego że świetnie ze sobą współpracują, czego efektem są o wiele mniejsze koszty eksploatacji.

Profesjonalny audyt

Rzetelną firmę od pomp ciepła  poznasz po tym, jak podchodzi do obliczeń i symulacji w wyborze urządzeń cieplnych. Jeśli nie dostaniesz żadnego raportu, uznaj to za kompletny brak profesjonalizmu. Przecież chcesz ogrzać swój dom skutecznie. Dlatego potrzebne są wyliczenia dające wartość maksymalnego zapotrzebowania w energię cieplną. Należy brać pod uwagę, jaki masz rodzaj izolacji, czy posiadasz ogrzewanie podłogowe, czy może zależy Ci na nawiewie ciepłego powietrza. A może chcesz chłodzić pompą ciepła w lecie i dodatkowo grzać wodę użytkową? Te i wiele innych kwestii skrupulatnie zebranych jako dane, sprawi, że będziesz miał dobrze i optymalnie działającą instalację. JB Energia przeprowadza fachowy audyt w zakresie pompy ciepła. Gliwice są na mapie działalności tej firmy, jak i wiele innych miejsc. Sprawdź ich asortyment, przekonaj się o ich uczciwych ofertach i pełnym profesjonalizmie w doborze pomp.


Pompy ciepła mają świetlaną przyszłość, tym bardziej że w tym roku dzięki programowi „Moje ciepło” klienci indywidualni mogli dotrzymać od 7 do 21 tysięcy złotych. Opłaca się mieć to urządzenie, bo cena eksploatacji jest jedną z niższych. Jedyny problem to wybrać dobrą firmę, która weźmie na siebie całą odpowiedzialność za dobór i montaż pompy ciepła. Jest nią z pewnością JB Energia, działająca na terenie całego Śląska. I po problemie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here