25-letni kierowca Opla pędził z prędkością ponad 160 km/h drogą DW-902 w kierunku Gliwic, przy ograniczeniu w tym miejscu do 80 km/h. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli przez zabrzańskich policjantów z grupy “SPEED”.

Dwukrotnie przekroczył prędkość na DTŚ

Dwukrotnie przekroczył prędkość na DTŚ. Otrzymał mandat w wysokości 500 zł oraz 10 punktów karnych. https://dzisiajwgliwicach.pl/przekroczyl-predkosc-na-dts-stracil-az-10-punktow/

Opublikowany przez Dzisiaj w Gliwicach Czwartek, 13 lutego 2020

Wczoraj rano, na drodze DW-902 zabrzańscy policjanci z grupy “SPEED”, zatrzymali do kontroli 25-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej. Kierowca opla nie zastosował się do obowiązującego ograniczenia 80 km/h i jechał z prędkością ponad 160 km/h. Za popełnione wykroczenie mężczyzna otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł oraz 10 punktów karnych. 

W Zabrzu, podobnie jak w innych miastach w Polsce, działa specjalna grupa “SPEED”. W jej skład wchodzą policjanci z ruchu drogowego oraz innych pionów, którzy wyposażeni są w najlepsze radiowozy. Wszystko po to, by skutecznie przeciwdziałać agresywnym i niebezpiecznym zachowaniom na drodze.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here