SixSilver Jubiler Gliwice

Podczas spaceru w lesie znaleziony został piesek, Lisek.

— Przywiązany do drzewa, zagłodzony, bez wody i jedzenia wiele dni. Sama skóra, kości i puchate futerko, ślad na szyi od uwiązania. Zostawiony został tam, aby powolną, głodową śmiercią umierał… — opowiadają Inspektorzy OTOZ OTOZ Animals Inspektorat Gliwice

FORUM

KLIKNIJ i WESPRZYJ ZBIÓRKĘ NA OPERACJĘ LISKA: www.pomagam.pl/lisek

Piesek przeszedł piekło… Jak mówią inspektorzy, podczas wizyty u weterynarza okazało się, że Lisek został tak pobity przez jakiegoś potwora, że ma zupełnie pogruchotaną kość biodrową.

Pilnie potrzebna jest operacja. Połamane kawałki kości już się nie zrosną, więc trzeba je powyjmować, ponieważ sprawiają Liskowi nieustanny ból.

Inspektorzy proszą o pomoc dla Liska — robimy zbiórkę na operację dla niego. Razem możemy więcej <3.

44 KOMENTARZE

 1. Ja tam dałbym gościowi szansę – przepłynięcie 500 m rzeką pełną głodnych krokodyli i wprowadzał go powoli żeby dobrze widział jak się szykują do posiłku. W ramach aktu łaski dałbym mu 25 m przewagi.

 2. Smutne to bardzo. A dla tej zwyrodniałej osoby, to nawet słów szkoda. Jak dla tego zwyrodnialca, co wyrzucił szczeniaczka przez okno, koło placu zabaw dla dzieci – bo mu kabelki w Sośnicy pogryzł…. Leczyć tych ludzi z nieokiełznanej agresji… PRZYMUSOWO.

 3. Jestem za tym żeby za skrzywdzenie zwierzaka byla taka sama kara jak za człowieka, może jeden debil z drugim się zastanowią czy warto, powinni tez pokrywac wszelkie koszty leczenia itd

 4. zrobić to samo co temu bezbronnemu psiakowi tylko powoli żeby Ktoś kto zrobił krzywdę poczuł to samo przykro patrzeć trzymaj się psiaku

 5. Beata Emanuela Kalińska-Lasota A nie pomyślałaś, że leki itd. nie są za darmo? Same mu się “z kosmosu” materializują w gabinecie? Robociznę może wykonać za darmo. A co z resztą mądralo?

 6. Takiego tylko złapać i zrobić mu to samo ciekawe czy byłoby mu tak miło. Jak można znęcać się nad zwierzętami jakim trzeba być człowiekiem żeby coś takiego zrobić. To nie człowiek tylko potwór brak słów.

 7. hurra!!! pieniążki zebrane, może nawet i na rehabilitację wystarczy!!! teraz sprawa honorowa – dorwać sprawcę

 8. Czy wszczęto już jakiekolwiek postępowanie karne w tej sprawie? Przecież po zdjęciach szczeniaka da się znaleźć właściciela lub warto spróbować to zrobić!!! Proszę niech się zgłaszają sąsiedzi, znajomi, osoby, którzy cokolwiek wiedzą, podejrzewają!!! Podawajcie dane na mediach społecznościowych, organizujmy zbiórkę na “robinhoodów”, którzy zmiażdżą sprawcy kolana i dłonie!!!!

 9. Wali mnie akcja STOP HEJT!!!! Mam nadzieję, że osoba która zrobiła to temu pieskowi będzie sama kiedyś zdychać w niewyobrażalnych męczarniach, a potem smażyć w piekle!!!! 😡

 10. Co się dzieje na tym świecie ‍♀️ jak można traktować w tak okrutny sposób psa! Gdzie sumienie,gdzie uczucie… a Zwyrodnialec pójdzie do więzienia ? Pha.. karę pieniężna zapłaci i dalej będzie robić to samo..

 11. Złapać ta bestie i tez tak zkatowac spalić żywcem Boże widzisz i nie grzmisz człowiek to gatunek który nie powinien istniec

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here