materiał wyborczyspot_img
spot_img
spot_img

II Show Off Fest już 2 września. Wszystkie koncerty za darmo!

spot_img

Kolorowe makijaże, odjechane stylówki, dobre jedzenie, topowi artyści i doskonała muzyka – jednym słowem Show Off Fest! Od tej koncertowej petardy, którą pożegnamy wakacje, dzieli nas już zaledwie kilka dni. Gotowi?

2 września – tę datę warto zapamiętać, bo właśnie wtedy na tyłach gliwickiej Cechowni (ul. Bojkowska 35a) odbędzie się najbardziej wystrzałowa impreza tego lata. Festiwalowe miasteczko, z całą masą atrakcji, ruszy o godz. 18.00. Tu każdy będzie mógł puścić wodze fantazji, stworzyć swój wymarzony look i popisać się doskonałą zabawą. Specjalnie dla Was powstaje jedyna w swoim rodzaju SOCIALzone, a w niej:

  • CHILLzone, czyli relaks, rozmowy i świetna atmosfera,
  • GASTROzone – a w niej kolorowe bary i przepyszne jedzenie,
  • ARTzone, czyli idealna strefa dla miłośników social mediów – w przestrzeni DAJSE będziecie mogli stworzyć swój festiwalowy look: ozdobić twarz diamencikami, farbą i brokatem, zrobić tatuaże, a ubrania przerobić na prawdziwe dzieła sztuki! Z gotową stylówką koniecznie uderzcie do specjalnie przygotowanych festiwalowych ścianek instabox, żeby zrobić superkreatywne zdjęcia i filmy – prosto na Wasze socjale!

– Chcemy, żeby było to miejsce, gdzie każdy będzie mógł przyjść i trochę się popisać, pokazać, wcielić się w zupełnie inną rolę, pochillować ze znajomymi, stąd właśnie nazwa Show Off, czyli: popisz się, przyjdź, zrób zdjęcie, pokaż się, że jesteś, dobrze się baw – mówi Marta Szczepaniak z Centrum Kultury Victoria.

To będzie prawdziwy zastrzyk energii – także muzycznej! O godz.19.00 rozbłyśnie showoffowa scena, a na niej znani i lubiani artyści z głowami pełnymi pomysłów, tworzący oryginalne teksty i świetną muzykę. Tu nie ma nad czym się zastanawiać, tam po prostu nie można nie być! 

W tym roku zagrają dla Was:

19.00 | PROJEKT01
20.00 | NANGA
21.20 | DZIWNA WIOSNA
22.40 | FISZ EMADE TWORZYWO
00.00 | RAT KRU

W SOCIALzone, będzie można bawić się do godz. 2.00. Nie zwlekajcie – rezerwujcie czas, bierzcie znajomych i wpadajcie!

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Kultury Victoria. Impreza przystosowana będzie także dla osób z niepełnosprawnościami. Więcej informacji można znaleźć na ckvictoria.pl i w aplikacji [GAMA].

nasze portale

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

91,185FaniLubię
15,038ObserwującyObserwuj
1,141ObserwującyObserwuj
spot_img

Ostanie artykuły