AutoHOP wraca ze swoim programem Tygodnia Bez Samochodu. Tym razem zabierzemy aż 5 znajomych, płacąc tylko za siebie.

Dobra wiadomość dla osób, które jeżdżą AutoHOP-em w towarzystwie. W okresie od 20 do 24 września każdy pasażer będzie miał możliwość zamówienia przejazdu dla siebie i maksymalnie pięciu dodatkowych osób. Koszt takiej podróży wyniesie raptem 2,99 zł, czyli tyle, ile normalnie kosztuje miejsce dla jednej osoby. Jest to oferta przygotowania z okazji Tygodnia Bez Samochodu, który AutoHOP świętuje zawsze w drugiej połowie września.

– 22 września wypada międzynarodowy Dzień Bez Samochodu. My zwykle rozszerzamy sobie ten dzień do tygodnia, aby podkreślić główną ideę, jaka przyświeca naszej marce od samego początku – mówi Łukasz Gmyz, przedstawiciel technologiczny AutoHOP-a. – Zależy nam, by jak najwięcej osób wybierało przejazdy współdzielone, nie tracąc przy tym komfortu, jaki zapewnia podróż samochodem.

Oferta limitowana czasowo, choć… nie do końca
Co ciekawe, pewien element tej promocji pozostanie z nami już na stałe. Chodzi o możliwość zabrania ze sobą aż pięciu znajomych lub członków rodziny. Do tej pory mogliśmy zamówić przejazd dla siebie i maksymalnie trzech osób towarzyszących, co bywało kłopotliwe, jeśli chcieliśmy przemieścić się większą ekipą. Teraz limit ten zostanie zwiększony, a za każdego dodatkowego pasażera zapłacimy standardowo 2,25 zł. 

Jedna optymalna propozycja przejazdu
Zwiększenie liczby osób towarzyszących to nie jedyna zmiana, jaka ostatnio miała miejsce w AutoHOP-ie. Po ponad roku od wprowadzenia systemu trzech propozycji przejazdu marka rezygnuje z tej możliwości. To jednak nie oznacza powrotu do starego systemu, w którym o godzinie przyjazdu busa dowiadywaliśmy się dopiero po jego zamówieniu.

– Nowy system to połączenie zalet obu poprzednich rozwiązań. Dostaniesz co prawda tylko jedną propozycję przejazdu, ale poznasz ją, zanim klikniesz „Zamów przejazd”. Będzie ona najlepiej dopasowana do twojej lokalizacji i celu podróży. To kolejny nasz krok w kierunku optymalizacji usługi i zapobiegania opóźnieniom – tłumaczy Łukasz Gmyz.

Więcej informacji o usłudze na www.autohop.pl lub profilu FB: www.facebook.com/autoHOPaplikacja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here