Piast Gliwice wspólnie z firmą POSTA prowadzi kolportaż ulotek do skrzynek pocztowych w naszym mieście i okolicach. Piast chce być blisko swoich kibiców i mieszkańców Gliwic. Niebawem do każdej skrzynki pocztowej trafią wyjątkowe ulotki.

W specjalnie przygotowanej broszurce kibic odnajdzie dokładne i orientacyjne terminy domowych meczów Niebiesko-Czerwonych, a także atrakcyjne rabaty, które będzie mógł zrealizować, nie tylko w Oficjalnym Sklepie Piasta Gliwice, ale również w innych miejscach.

Ulotka, to jednocześnie zaproszenie dla osób, które jeszcze nie były na stadionie i nie poznały swojego niebiesko-czerwonego oblicza lub dawno nas nie odwiedziły. Każdy, kto nie był na meczu Piasta w tym roku otrzymuje bilet za 10 zł na dowolny sektor na wybrany mecz.

Kolejną promocją jest zniżka 20% na bilety dla dwóch osób, która również obowiązuje na jeden wybrany mecz. Warto również skorzystać z oferty przygotowanej przez sponsorów, która znajduje się na ulotce. Partnerzy biznesowi zapraszają do korzystania ze zniżek na swoje usługi.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here