Święty Mikołaj wraz ze swoimi niezawodnymi pomocnikami zawita do gliwickiego CH FORUM już 4 grudnia i zaprosi do udziału w grze terenowej, w której do wygrania będą karty podarunkowe o wartości 100, 200 i 300 zł. Ok. godz. 18:30 zabawę zwieńczy efektowne light show.

Rejestracja drużyn chętnych wziąć udział w grze rozpocznie się o godz. 12:00 na scenie głównej. Jedna drużyna może liczyć maksymalnie 4 członków, w tym minimum jedną osobę dorosłą.

Zapowiada się super zabawa dla całych rodzin, których zadaniem będzie odnalezienie „skarbów” ukrytych na terenie centrum i wykonanie zadania wyznaczonego przez opiekuna drużyny. Wszystkie drużyny zostaną nagrodzone koszami ze słodkościami, a co drugą turę gry trzy ekipy z najlepszym czasem otrzymają karty podarunkowe.

W CH FORUM po zakończeniu gry (ok. godz. 18:30) będzie można też zobaczyć magiczne light show
w wykonaniu Teatru Ognia NAM-TARA, które przeniesie widzów do krainy Św. Mikołaja. Tuż po nim, sam Św. Mikołaj wręczać będzie przekazane jego pomocnikowi prezenty (od godz. 19:00 do 21:00). Rodzice mogą bowiem wykorzystać jego obecność do obdarowania swoich dzieci.

Postać Św. Mikołaja będzie można też spotkać w CH FORUM w poniedziałek (6 grudnia) w godz. 14:00 – 19:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here