III Komisariat Policji w Gliwicach prowadzi postępowanie przygotowawcze (RSD 935/22) w sprawie wypłacania gotówki o łącznej kwocie 10 tysięcy złotych.

Przestępcy mieli za pomocą kodu BLIK, po uprzednim przełamaniu zabezpieczeń do konta osoby pokrzywdzonej, wypłacić z bankomatu ING przy ul. Zwycięstwa 10 tysięcy złotych. W trakcie dochodzenia zabezpieczono nagrania z kamer, jednak jak to często w takich przypadkach bywa, nie zachwycają one swoją jakością.

– Do przestępstwa doszło 30 czerwca br. przy ul. Zwycięstwa i Bohaterów Getta Warszawskiego w Gliwicach. Na ten moment wyczerpano możliwości wykrywcze, zdecydowano więc o publikacji zdjęć (mimo ich słabej jakości). Ustalono, że podejrzanymi w sprawie są dwaj mężczyźni i kobieta. Być może ktoś rozpozna osoby z załączonych fotografii. – apeluje KMP w Gliwicach.

  • Osoby rozpoznające tych ludzi lub tylko podejrzewające, kogo zdjęcia przedstawiają, proszone są o kontakt z referentem sprawy – sierżantem sztabowym Robertem Misiewiczem, tel. 47 859 03 09, e-mail: robert.misiewicz@gliwice.ka.policja.gov.pl
  • Policja gwarantuje anonimowość. Nikt nie będzie dopytywany ani w żaden inny sposób niepokojony.
  • Informacje można też przekazywać anonimowo, za pośrednictwem skrzynki – „Powiadom nas”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here