spot_img

Odkryj świat klocków LEGO® Super Mario™!

spot_img

Super Mario™ to nie tylko kultowa gra, która zachwyca kolejne pokolenia, ale także niesamowite klocki LEGO®. Udaj się w podróż do magicznej krainy i wraz ze swoim dzieckiem odkryj, jak dobrze można się bawić w rzeczywistym świecie. Oto zestawy LEGO® Super Mario™, na które warto zwrócić szczególną uwagę!

Przygody z Mario – zestaw startowy

Podaruj dziecku niesamowity zestaw Przygody z Mario – zestaw startowy. To klocki przeznaczone dla maluchów powyżej 6. roku życia. W opakowaniu znajdzie się ponad 230 elementów, które zapewnią Twojej pociesze fantastyczną rozrywkę. Za ich pomocą może stworzyć tor przeszkód, a następnie przeprowadzić rozgrywkę rodem z prawdziwej gry Mario™. W zestawie znajduje się minifigurka Super Mario™, dzięki czemu zabawa jest jeszcze bardziej realistyczna. Maluch będzie zbierał wirtualne monety, przesuwając figurkę z rury startowej do końcowego słupka. W tym celu może wirować, korzystać z chmurkowych platform i pytajnikowych bloków, a także toczyć zaciekłe bitwy z Goombą i Bowserem Jr. Co więcej, tego typu zestawy LEGO® Super Mario™ umożliwiają ciągłą przebudowę toru, dzięki czemu Twój maluch z łatwością zbuduje nowy poziom do pokonania.

Kreatywna skrzyneczka – zestaw twórcy

Wszystkie dzieci, które posiadają zestawy startowe klocków LEGO® Super Mario™, z pewnością ucieszą się z zestawu twórcy. Jest nim właśnie Kreatywna skrzyneczka, która została zadedykowana maluchom już po ukończeniu 6. roku życia. W opakowaniu znajduje się ponad 580 elementów. To wystarczająco dużo, aby zapewnić długie godziny niezapomnianej i kreatywnej rozrywki. Czego konkretnie można się spodziewać? Modeli z trawą, pustynią, lawą, drzewami, kwiatami, wzgórzami, piramidami oraz trzema owocami (czerwonym, żółtym i zielonym). Dzięki nim maluch z łatwością stworzy trawiaste, pustynne i lawowe poziomy, które będą wyglądać jeszcze bardziej realistycznie. Oczywiście nie zabraknie także supergrzyba ze znacznikiem akcji oraz trzech postaci Super Mario™, a mianowicie Wendy, Niebieskiego Yoshia i Goomba. Jeśli więc chcesz, aby zabawa Twojego dziecka była jeszcze bardziej angażująca, podaruj mu zestaw twórcy i postaw na angażujący prezent.

Domek na drzewie Donkey Konga – zestaw rozszerzający

Domek na drzewie Donkey Konga od serii LEGO® Super Mario™ to zestaw rozszerzający, który sprawdzi się idealnie, jeśli Twoje dziecko ma w kolekcji klocki wymienione powyżej. Tym razem będzie to nieco mniejsze opakowanie, bo zwierające lekko ponad 550 elementów i dedykowane dzieciom powyżej 8. roku życia. Za pomocą kolorowych klocków maluch stworzy szczegółowy domek z sekretną kryjówką. Będzie on pełny realistycznych detali. Znajdą się w nim taki akcesoria jak telewizor do zabudowania czy radio. Przede wszystkim jednak stanie się fantastycznym miejscem do angażującej zabawy. Maluch za pomocą swoich figurek może oddać się dziesiątkom aktywności. Przykład? Jazda na grzbiecie Donkey Konga, drzemanie w hamaku, strącenie banana z palmy i podarowanie go Donkey Kongowi, zagranie na bębnach lub też odwiedzenie Cranky Konga. Wszystko wskazuje na to, że rozrywka będzie trwała długie godziny!

Big Spike i chmury – zestaw rozszerzający

Big Spike i chmury – oczywiście od serii LEGO® Super Mario™, jest przeznaczony dla dzieci powyżej 7. roku życia i zawiera dokładnie 540 elementów. Co można z nich wybudować? Własny podniebny poziom klocków LEGO® Super Mario™! W zestawie znajduje się aż trzech popularnych przeciwników. Są to Big Spike, Boomerang Bro i Piranha Plant. Twoje dziecko może zdobywać cyfrowe monety, grając przeciwko pierwszemu z wymienionych. W związku z rozgrywką będzie wykonywać skoki na pomarańczowe grzybowe trampoliny, używać boku gwiazdy i wiele, wiele więcej. Grę urozmaicą liczne akcesoria, np. kolczasty walec czy huśtawka. Jak potoczy się zabawa? Za którym razem Mario™ przejdzie cały poziom? Sprawdź to, podarowując swojemu dziecku ten zestaw i grając razem z nim!

Statki powietrzne Larry’ego i Mortona – zestaw rozszerzający

Jeśli Twoje dziecko ma już klocki LEGO® Super Mario™ zestawy o numerach 71360 z klocków LEGO® Mario™, 71387 z klocków LEGO® Luigim™ lub 71403 z klocków LEGO® Peach™, ten zestaw z pewnością przypadnie mu do gustu. To rozszerzenie Statki powietrzne Larry’ego i Mortona. Składa się z ponad 1000 elementów i jest przeznaczone dla maluchów powyżej 8. roku życia. Co można ułożyć z klocków? Dwa robiące wrażenie pojazdy, za pomocą których Twój maluch stoczy bitwę z użyciem armat. Interaktywne figurki (nie są one częścią zestawu) będą poruszać się statkami powietrznymi. Czy uda się im strącić Mortona? Wszystko jest możliwe, kiedy klocki LEGO® trafiają w małe rączki miłośników dobrej zabawy. Jedno jest jednak pewne. Ten zestaw zapewni długie godziny fantastycznej rozrywki, a dodatkowo pobudzi kreatywność malucha. Jeśli więc szukasz prezentu dla swojej pociechy, rozważ zakup Statków powietrznych Larry’ego i Mortona.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły