spot_img

Bójka zakończyła się śmiercią. Policja: sprawca NIE JEST Ukraińcem

spot_img

W nocy z piątku na sobotę doszło do dramatycznego zdarzenia, w którego efekcie śmierć poniósł 34-letni gliwiczanin. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna został pchnięty nożem przez 18-latka.

– Śmierć mężczyzny mogła być rezultatem rany kłutej, jaką odniósł w trakcie zdarzenia. Drugi uczestnik to 18-letni mężczyzna. Został on zatrzymany na miejscu zdarzenia przez policję – potwierdza oficer prasowy, podinspektor Marek Słomski z Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach.

Do zdarzenia doszło około północy, z piątku na sobotę w Gliwicach na ulicy Zwycięstwa. Bójka i szarpanina między mężczyznami miała charakter przypadkowości, nic nie wskazuje, aby w zdarzeniu występował tzw. wątek „kibicowski”. Śledczy dementują też pogłoski o narodowości uczestników tragicznego zdarzenia — obaj to Polacy.

Policja natychmiast interweniowała i zatrzymała 18-letniego mężczyznę na miejscu zdarzenia. Obecnie trwają intensywne działania śledcze w celu zebrania wszystkich istotnych informacji i dokładnego zrozumienia okoliczności tego tragicznego wydarzenia. Czekamy na kolejne informacje od policji i prokuratury.

client-image
client-image
client-image
client-image

Podobne artykuły

Ulubiony Portal Gliwiczan

99,304FaniLubię
14,915ObserwującyObserwuj
1,138ObserwującyObserwuj

Inne artykuły