SixSilver Jubiler Gliwice

CH FORUM Gliwice szykuje prawdziwe wejście smoka! Nie tylko do kina, lecz także w formie smoczej imprezy, którą zaplanowało na 9 lutego (sobota). Jest ona związana z, powracającą na ekrany, animowaną serią „Jak wytresować smoka”.

tygiel

Przedpremierowo zaprasza do odwiedzenia aż trzech smoczych stref, które dostępne będą od godz. 11.00 do 18.00.

W pierwszej z nich o nazwie „Leć na smoku! Wielka atrakcja filmowa” (Ride with Toothless Experience), każde dziecko będzie miało okazję wystąpić w profesjonalnym 30-sekundowym zwiastunie filmowym. Dodatkowo uczestnicy zabawy otrzymają na pamiątkę film ze swoim udziałem.

Z kolei strefa Wioska Wikingów przeniesie wszystkich w czasie do pokrytej łuskami smoka, 4-metrowej repliki domu Wikingów. Podczas zabawy w niej dzieciaki: zmierzą się w drużynach w wyścigu na nartach integracyjnych; będą strzelać z drewnianych kusz do specjalnie przygotowanych tarcz; zajrzą do wikińskiej… siłowni, by stać się walecznymi Wikingami i zmierzyć swą moc na specjalnym młocie-siłomierzu.

Podczas każdej z tych czynności dzieci będą zbierać sprawności (naklejki), a każdy posiadacz trzech naklejek otrzyma niespodziankę. Dodatkowo dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle wikińskiego domku oraz z (prawie) prawdziwymi Wikingami (animatorzy w kostiumach). Dzieci spotkają się także z jedną z postaci filmu „Jak wytresować smoka 3”.

W trzeciej ze stref, kolorowej strefie zabawy Playmobil Dragons, dzieci będą bawić się kolorowymi smoczymi zabawkami, układać ich figurki i wymyślać historie. Spróbują wytresować smoka albo go złapać, a także odkryją ich magiczne moce.

Oprócz tego organizatorzy przygotowują mnóstwo smoczych konkursów z supernagrodami. Do wygrania będą m.in. bilety (dla rodziców i dzieci) do Legendii w Parku Śląskim.

Film „Jak wytresować smoka 3” zadebiutuje w kinach 15 lutego.

7 KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Please enter your comment!
Please enter your name here