W piątek ok. godz. 17.30 kierujący samochodem marki Audi 25-letni gliwiczanin, jadący od strony ul. Mikołowskiej z dużą prędkością, utracił panowanie nad kierownicą, wjechał na chodnik z prawej strony ulicy Pszczyńskiej, uderzając idącego 42-latka.

Siła była tak duża, że uderzony przez audi parkujący na chodniku opel corsa uszkodził latarnię. Pieszy z obrażeniami trafił do szpitala. W Komendzie Miejskiej Policji w Gliwicach prowadzone jest w tej sprawie dochodzenie.

4 KOMENTARZE

  1. A po co na Mikołowskiej te trzy pasy ruchu jak tam wszyscy jadą w Pszczyńską? W prawo NIKT, w lewo może jeden samochód na sto, ale jezdnia musi mieć trzy pasy, żeby można się było wyprzedzać i robić takie numery jak ten w Audi, a nocami hałasować podrasowanymi samochodami pod oknami mieszkańców! Aha, oczywiście parkowanie na chodniku i zostawianie pieszym mniej niż metr szerokości to też norma.
    Władze Gliwic i te wszystkie ZDMy do wywalenia na zbity pysk!

  2. 10 lat zakazu prowadzenia pojazdow wlacznie z rowerem prowadzonym po chodniku i taczki. 50tys odszkodowania dla miasta za naprawe szkód i interwencje służb, w tym policji. 150tys i renta dożywotnia dla potrąconego. Utrata paszportu żeby się nie wymigał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here